Turniej w halowej piłce nożnej chłopców klas IV-VI o Mistrzostwo Gminy Dubiecko

             

           W dniu 06.02.2019r. w Szkole Podstawowej w Bachórcu odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców klas IV-VI o Mistrzostwo Gminy Dubiecko. Drużyna z Naszej szkoły spisała się znakomicie zajmując I miejsce. Nasza drużyna występowała w składzie: Tereszczak Bartosz, Sochacki Wiktor, Bielec Łukasz, Żurawski Kacper, Staszczak Gabriel, Mędraś Krzysztof , Gałka Kamil, Niedźwiedź Maksymilian, Świrk Adam, Brożyna Kacper.

Poszczególne mecze w turnieju:

SP Dubiecko – SP Nienadowa   8:3

SP Dubiecko– SP Przedmieście Dubieckie  5:2

SP Dubiecko – SP Iskań  9:0

SP Dubiecko– SP Bachórzec  4:0

Kolejność  zajętych miejsc:

  1. SP Dubiecko
  2. SP Bachórzec
  3. SP Przedmieście Dubieckie
  4. SP Nienadowa
  5. SP Iskań