Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym

             W dniu 04.02.2019r. w Birczy odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt drużyna z SP Dubiecko występowała w składzie: Antosiak Lena, Brach Viktoria i Czuba –Siry Andrea. Nasze dziewczyny w grze drużynowej zdobyły I miejsce zdobywając awans do zawodów Rejonowych.

 Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Czapor Kamil, Brożyna Jakub ostatecznie drużyna  zajęła IV miejsce.

W tym samym dniu został rozegrany turniej indywidualny w kategorii dziewcząt i chłopców w których czołowe miejsca zajęli uczniowie z naszej szkoły, w kategorii dziewcząt:  I miejsce- Brach Viktoria, II miejsce- Czuba –Andrea Siry a III miejsce- Antosiak Lena. W Kategorii Chłopców najlepszym zawodnikiem okazał się Czapor Kamil zajmując I miejsce.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Galeria-