Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Dubiecku

Lp. Nazwisko i imię    Pełniący obowiązki/nauczany przedmiot
1.  Halina Klepacka Dyrektor szkoły / matematyka
2.  Jolanta Szybiak Wicedyrektor szkoły /matematyka
3.  Sura Zdzisława Kierownik świetlicy
4.  Katarzyna Sochacka Wychowawca klasy 1b/edukacja wczesnoszkolna
5.  Bal Lucyna Wychowawca klasy 6b / matematyka, doradztwo zawodowe
6.  Kucaj Jolanta Wychowawca klasy 3b/edukacja wczesnoszkolna
7.  Deręgowska Maria Wychowawca klasy 3a/edukacja wczesnoszkolna
8.          Chruścicka Anna Wychowawca klasy 8a / j. polski
9.          Chruścicki Janusz wychowanie fizyczne
10.          Ślimak Jan Wychowawca klasy  / przyroda , geografia
11.          Pyra Joanna Wychowawca klasy   6a / plastyka, zajęcia rewalidacyjne
12.          Martowicz Elżbieta Wychowawca klasy 7c / przyroda, matematyka
13.       Włodyka-Fudali Danuta Wychowawca klasy 5a /historia, wiedza o społeczeństwie
14.          Żhak Marianna język angielski
15. Blecharczyk Piotr wychowanie fizyczne
16.          Romański Andrzej informatyka, technika
17.          Halina Gąska Pedagog szkolny
18.          Młynarska Ewa Wychowawca klasy  7a / język polski
19.          Nowak Magdalena religia, zajęcia świetlicowe
20.          Muzyczka Małgorzata bibliotekarz
21.          Skubisz Ewa  wychowawca klasy 2a /edukacja wczesnoszkolna
22.          Grzegorzak Anna  chemia
23.          s. M. Stanowska
religia
24.          Teresa Blecharczyk Wychowawca klasy 8b/ matematyka
25.          Kaszycka Emilia Wychowawca klasy 4a / język polski, historia
26. Nowak Wioletta
Wychowawca klasy 1a /fizyka, matematyka
27. Sobel Katarzyna  nauczyciel wspomagający, zajęcia  rewalidacyjne
28. Sroka Beata język niemiecki
29. Michalska Alicja Wychowawca klasy 1b/edukacja wczesnoszkolna
30. Pawlik Hanna Wychowawca klasy 6b /  biologia, przyroda
31.  Czyżowska Katarzyna język angielski
32.  Szybiak Agnieszka język angielski
33. Robert Pantoła informatyka
34. Binko Alicja edukacja dla bezpieczeństwa
35. Jureczko Piotr muzyka, wychowanie fizyczne
36. Kasprzyk Monika nauczyciel wspomagający
37.  Pudysz Beata wychowanie fizyczne
38. Marta Urban edukacja przedszkolna
39. Spławińska Beata Logopeda
Pozostałe wpisy w kategorii: O szkole-