Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

         

         4 marca 2019r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego i Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, organizowany przez Zespół Szkół w Nienadowej oraz Zespół Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej. Wzięło w nim udział 6 uczennic naszej szkoły.

Konkurs miał miejsce w Zespole Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej i polegał na napisaniu testu leksykalno-gramatycznego oraz testu wiedzy o Niemczech. Uczennice naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowały się na tym konkursie.

W kategorii uczniów klas siódmych:

II miejsce zajęła Aleksandra Jarema,

III miejsce Paulla Warchoł – uczennice z klasy VIIa.

W kategorii uczniów klas ósmych wszystkie miejsca zajęły nasze uczennice:

I miejsce Dominika Dymon z kl. VIIIb,

II miejsce Julia Niedźwiedź z kl. VIIIb,

III miejsce Kamila Żurawska z kl. VIIIa.

Opiekun uczennic: Beata Sroka, PSP w Dubiecku

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!