Podziękowania „Szkoła z pasją”.

        Pragniemy poinformować, że dzięki Pani Agnieszce Binko z  Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  i Uzależnień w Dubiecku, Burmistrzowi Miasta i Gminy Dubiecko, panu Jackowi Grzegorzakowi oraz rodzicom naszych dzieci, 20 września 2022 r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dubiecku dołączył do projektu “Szkoła z Pasją”.
Dzięki udziałowi w projekcie nasze dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w  niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie Świata, rekordziści Świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.
Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, rekordzista Świata oraz 2-krotny uczestnik programu Mam Talent.
Pierwszym “Mistrzem”, który odwiedził naszą szkołę prezentując swoją pasję był Szymon Skalski – 2-krotny Mistrz Świata, 2-krotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w  Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich. Pokazy wykonywane przez  Szymona Skalskiego piłką były fantastyczne i zachwyciły naszych uczniów. Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pittner – Mistrz Polski w Popping’u (rodzaj tańca). Na scenie pojawił się również Krystian Herba – oczywiście na rowerze.
Spotkanie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszeli także historię jego pasji. Dowiedzieli się również jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi  został najlepszym zawodnikiem na świecie.
Celem spotkania było także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Szymonowi, Panu Kamilowi, Panu Grzegorzowi, Pani Agnieszce Binko, Burmistrzowi Miasta i Gminy Dubiecko Panu Jackowi Grzegorzakowi oraz Rodzicom uczniów.

 

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-