Ogólnopolska akcja Noc Bibliotek

           1 października 2022 r. (sobota) w Klubie Seniora w Dubiecku odbyła się ogólnopolska akcja Noc Bibliotek zorganizowana wspólnie przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Dubiecku i bibliotekę szkolną. Dla uczestników przygotowanych zostało szereg atrakcji wymagających myślenia, kreatywności, sprawności. Zainteresowanie ze strony naszych uczniów było bardzo duże.

           Wydarzenie to łączy się z udziałem Publicznej Szkoły Podstawowej w Dubiecku w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, którego celem jest wzmocnienie czytelnictwa w Polsce. Przy organizacji wydarzenia wykorzystano część środków pochodzących z programu przeznaczonych na realizację zadań.

Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom spotkania oraz osobom zaangażowanym w zorganizowanie tego święta.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-