Eliminacje powiatowe turnieju piłkarskiego „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” XX edycja

            W dniu 24.10.2019 roku na obiekcie sportowym „Juvenia” w Przemyślu odbyły się eliminacje powiatowe turnieju piłkarskiego „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” XX edycja.

          W kategorii U12 chłopców do rywalizacji zgłosiło się 9 drużyn: Stubno, Medyka, Orły,  Babice, Fredropol, Łętownia, Olszany, Leszczawa, Dubiecko. Drużyny zostały rozlosowane do 3 grup, nasza drużyna znalazła się w grupie C. Po bardzo emocjonujących pojedynkach wygraliśmy 2:1 z Orłami i musieliśmy uznać wyższość drużyny ze Stubna(późniejszy triumfator turnieju) 2:0 i zajęliśmy 2 miejsce w grupie C i pozostało nam walczyć o 4 miejsce w zawodach. Po pokonaniu drużyn z Olszan(4:0) i Fredropola (5:1) zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce w turnieju.

 

             W kategorii U12 dziewcząt nasza drużyna o miano najlepszej w powiecie przemyskim i awans na finał wojewódzki musiała powalczyć z drużynami: Fredropola, Kalnikowa i Leszczawy. Dziewczyny spisały się rewelacyjnie w pierwszym meczu z drużyną z Fredropola uzyskały remis 1:1 w drugim meczu pokonały drużynę z Kalnikowa 2:1 i w meczu z drużyną z Leszczawy padł wynik 7:0. Tym samym zapewniły sobie I miejsce w turnieju i zdobyły upragniony awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę 2020 roku. ( w Stalowej Woli lub Tarnobrzegu), życzymy dziewczynom jak najlepszego wyniku w zawodach wojewódzkich.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-