Pierwsze działania w ramach Projektu „Każdy inny- wszyscy równi”.

We wrześniu uczniowie ZSP w Dubiecku w ramach Projektu „Każdy inny- wszyscy równi” uczestniczyli w obchodach kilku ważnych wydarzeń. Rozpoczęliśmy od Dnia Kropki , świętując rozwój talentów, twórczości i wiary we własne możliwości. Uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w zajęciach dających możliwość wyrażania siebie oraz odkrywania swoich mocnych stron i talentów. Było w tym dniu mnóstwo kropek i radości.
Kolejnym Wydarzeniem w klasach I-III był udział w Międzynarodowym Dniu Osób Niesłyszących. Dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji uświadamiającej #kochamsłyszeć, wzięły udział w zajęciach dzięki, którym znają podstawowe funkcjonowanie oraz znaczenie zmysłu słuchu, wiedzą jakie trudności mogą mieć osoby z niedosłuchem oraz jak można ich wspierać, wiedzą jak wyglądają i do czego służą protezy słuchu.
W tym samym czasie uczniowie klasy 8 w ramach obchodów Polskiego Tygodnia Świadomości ADHD wykonali gazetkę informacyjną.