„Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” zbiórka biało-czerwonych zniczy na polskie groby w Ukrainie.

Dzień 1 listopada to dzień pamięci o zmarłych. Zapraszamy naszych uczniów i ich rodziny do udziału w akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia” . Zebrane biało – czerwone znicze przekażemy do parafii w Ukrainie gdzie zostaną zapalone na polskich grobach . Zbiórka w obydwu budynkach ZSP Dubiecko będzie trwała od 03.10.2022 do 25.10.2022r. Dzięki pomocy przyjaciół dostarczymy znicze do parafii pw. Św. Józefa w Trzcieńcu, gdzie znajdują się 2 cmentarze.
Serdecznie dziękujemy w imieniu własnym i Rodaków z Trzcieńca, Lackiej Woli za przekazaną w ubiegłym roku pomoc. Akcję koordynują Joanna Pyra i Emilia Kaszycka. W klasach młodszych koordynatorami będą wychowawcy klas .
Dziękujemy za włączenie się do akcji.
Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-