„Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł?” -klasa III a rozpoczyna przygodę z Uniwersytetem Dzieci w Klasie

W nowym roku szkolnym klasa III a rozpoczyna przygodę z Uniwersytetem Dzieci w Klasie, realizując projekt edukacyjny „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł? Dla klas 2-3”. Zajęcia w ramach projektu opierają się na dziecięcej ciekawości i pasji, mają na celu rozwijać potencjał twórczy i intelektualny dzieci, rozbudzać ich wyobraźnię, by mogły w pełni korzystać ze swoich talentów, rozumieć świat i w nim działać. Podczas zajęć postawionych zostanie przed dziećmi wiele pytań, m.in., jak uczyć się na własnych błędach, jak wspólnie zapracować na sukces, jakie są ich mocne i słabe strony, jak zaplanować wycieczkę i po co w ogóle tworzyć plan? I na wszystkie spróbujemy znaleźć odpowiedzi 😊 O efektach będziemy informować na bieżąco 😊 https://fundacja.uniwersytetdzieci.pl/

Pozostałe wpisy w kategorii: „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł? Dla klas 2-3”.-