#Każdy inny -wszyscy równi.

ZSP w Dubiecku z zaangażowaniem realizuje zadania w ramach projektu „Każdy inny- wszyscy równi „
W miesiącu październiku 2023 w  ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego uczniowie klas młodszych dzięki zajęciom warsztatowym dowiedzieli się czym jest zdrowie psychiczne; dobre samopoczucie oraz jak należy o nie dbać. Wykonywali różne karty pracy oraz plakat. Natomiast uczniowie klas starszych w ramach Dnia Świadomości Dysleksji zapoznali się z tematem i wykonali tematyczna gazetkę.
W listopadzie obchodziliśmy bardzo ważny dzień, Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Uczniowie klas młodszych dzięki filmikom edukacyjnym oraz burzy mózgów dowiedzieli się czym jest tolerancja oraz jak ją wyrażamy. Każdy z nich ma świadomość tego, że dzięki naszej różnorodności możemy osiągnąć więcej. Uczniowie wykonali symboliczne kredki, na których przedstawili swoje indywidualne cechy, a połączone razem w całość utworzyły piękna kompozycję.
W grudniu uczniowie klas starszych w ramach Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych wykonali logo przedstawiające integrację osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi natomiast młodsi uczniowie spróbowali swoich sił w malowaniu bez użycia rąk.
Pozostałe wpisy w kategorii: "Każdy inny- wszyscy równi"-