Wystawka związaną z przeczytaną książką.

    Uczniowie klasy IIa zrealizowali zadania dotyczące wybranej lektury z modułu II – podróże po Europie. Po uzupełnieniu lekturników, w których znalazły się piękne ilustracje i najważniejsze informacje dotyczące przygód Doktora Dolittle, zorganizowaliśmy wystawkę związaną z przeczytaną książką. Najważniejsze wydarzenia dzieci uwieczniły na ilustracjach, a na koniec wybraliśmy się w podróż do Wielkiej Brytanii, oglądając i omawiając prezentację o najważniejszych atrakcjach i zabytkach tego kraju oraz o jego charakterystycznych znakach rozpoznawczych i przygotowując na jej podstawie własny plakat. Nauczyliśmy się również pakować walizkę, dokonując wyboru najpotrzebniejszych w podróży rzeczy.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-