VIII edycja konkursu BYĆ JAK ONA

      Uczniowie klas 7 przystąpili do VIII edycji konkursu BYĆ JAK ONA, którego celem jest przybliżenie postaci Ireny Sendlerowej i jej działalności na rzecz dzieci. Organizatorem konkursu jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom https://www.facebook.com/fundacjahonorpomaganiadzieciom/. Wyniki Konkursu – BYĆ JAK ONA – edycja 8
Nadesłano do Fundacji 417 prac klas z całego kraju . Komisja najwyżej oceniła trzy Szkoły zgodnie z regulaminem ale poziom był bardzo wysoki i wszystkim gratulujemy wiedzy o Irenie Sendler . Jesteśmy przekonani , iż wiedza o bohaterce pomoże Wam wszystkim w życiu i pokaże jakie wartości są najważniejsze . Gratulujemy

1. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dubiecku klasa 7b opiekun Pani Profesor Joanna Pyra

2. Szkoła Podstawowa w Piasecznie gmina Ludwin klasa 6 i 7 opiekun Pani Profesor Małgorzata Bochniarz

3. Szkoła Podstawowa w Porządziu gmina Rząśnik klasa 6 i 7 opiekun Pani Profesor Iwona Krawczyk

Wysokim serdecznie gratulujemy

https://www.facebook.com/1716753995231546/posts/3094640047442927

 

Pozostałe wpisy w kategorii: Konkursy-