Samodzielna praca uczniów

SZANOWNI RODZICE, DRODZY UCZNIOWIE

             Zgodnie z zaleceniem Ministra Edukacji Narodowej nasi nauczyciele będą wspierać uczniów, zachęcając ich do samodzielnej pracy w domu. Na stronie głównej szkoły, zostały zamieszczone polecenia, zadania do samodzielnego opracowania lub gotowe notatki do przepisania i nauczenia się. Są to polecenia porządkujące wiedzę ucznia. Oczywiście trudniejsze zagadnienia będą tłumaczone przez nauczyciela po wznowieniu zajęć, ale pewne elementy programu uczeń może przeanalizować samodzielnie lub poćwiczyć materiał już zrealizowany. Materiały te są do pobrania w postaci plików w formacie word. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

CZYTAJ,  PISZ,  UCZ SIĘ  I  CZERP  Z  TEGO  RADOŚĆ

Zachęcamy do samodzielnej pracy w domu i sprawdzania aktualizacji poleceń.

           Rodziców prosimy o egzekwowanie samodzielnej pracy uczniów w domu, bo to nie jest czas dodatkowych ferii. Niech uczniowie pracują, np. w tych godzinach, w których mieliby lekcje w planie.

 

Bezwzględnie należy przestrzegać zakazu spotykania się uczniów w celach towarzyskich!!!! Proszę tego przypilnować! Zróbmy wszystko, by jak najmniej narażać własne dzieci i inne osoby na ryzyko zarażenia się, zwłaszcza, że liczby zakażonych rosną bardzo szybko! Apelujemy do Państwa i Uczniów o rozsądek!!!

 

Do zobaczenia w szkole.

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-