Projekt Fundacji Uniwersytetu Dzieci w Klasie- trenujemy myślenie, uczymy się na własnych błędach oraz wspólnie zapracowujemy na sukces.

W styczniu, lutym i marcu zrealizowaliśmy w klasie III a trzy kolejne zajęcia w ramach projektu Fundacji Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Były to tematy: jak trenować myślenie, jak uczyć się na własnych błędach oraz jak wspólnie zapracować na sukces. Dzieci uczyły się rozwijać wyobraźnię i myślenie na zasadzie skojarzeń, czytały mapę, wymyślały „coś z niczego” w sytuacji zaskoczenia, kształtowały umiejętność krytycznego myślenia i konstruktywnej krytyki, uczyły się, że popełnianie błędów potrafi zaprowadzić do sukcesów, jeśli tylko się im nie poddamy, a także… budowały „jajkodromy” trenując współpracę w zespole 😊

Galeria:

Pozostałe wpisy w kategorii: „Mistrzowie planowania. Jak zrealizować pomysł? Dla klas 2-3”.-