Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole 15 X 2018r.

     Dnia 15.10.2018r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Dubiecku odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy Va, prezentując przedstawienie pt . „Dzień nauczyciela w naszej szkole”. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Uwieńczeniem przedstawienia były indywidualne występy naszych utalentowanych uczniów: zespołu tanecznego z klasy Vb, akordeonisty Szymona Laski, skrzypaczki Mileny Bembenek, akrobatek – Mai Miśniakiewicz i Oliwii Majdy oraz grupy dziewcząt prezentujących aerobik.

Na zakończenie akademii głos zabrała p. Dyrektor Teresa Blecharczyk, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-