ZIELONY DZIEŃ 3.06.2019r. (połączony z Dniem Dziecka)

ZIELONY DZIEŃ 3.06.2019r.(połączony z Dniem Dziecka)

       Trzeciego czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się niezwykłe święto, rozpoczynające nową szkolną tradycję – Zielony Dzień, połączony wyjątkowo z Dniem Dziecka, a co za tym idzie, również z międzyklasowymi  rozgrywkami sportowymi. W kategorii klas 4-6 najwyższy wynik uzyskali uczniowie klasy VIb, natomiast wśród najstarszych niepokonana VIIIb obroniła zeszłoroczny tytuł lidera. Zielony Dzień rozpoczął się krótką akademią przygotowaną przez uczniów klas piątych, nawołującą do ochrony środowiska i podkreślającą rolę jednostki w ratowaniu naszej planety. Kolejno rozpoczęły się prezentacje kapeluszy wykonanych ręcznie z materiałów wtórnych, które następnie były oceniane przez trzyosobowe jury. Statuetkę Najbardziej Ekologicznej Klasy otrzymała klasa VIa. Jury brało pod uwagę cztery konkurencje: zielony ubiór, plakat wykonany przez uczniów poszczególnych klas, kapelusz z surowców wtórnych oraz Quiz ekologiczny.

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-