Zawody o Puchar Tymbarka

     W dniu 30.10.2018 roku na obiekcie sportowym „Juvenia” w Przemyślu odbyły się eliminacje powiatowe turnieju piłkarskiego „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU. W kategorii U12 dziewcząt.

Nasza drużyna pokonała drużynę z Huwnik, a w meczu decydującym o wyjeździe na finał wojewódzki musieliśmy uznać wyższość drużyny ze Stubna przegrywając po bardzo zaciętym meczu 1:0

Drużyna dziewcząt ostatecznie zajęła bardzo dobre II miejsce.

 

      W dniu 29.10.2018r. w Szkole Podstawowej w Bachórcu odbył się turniej piłkarski „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.  W eliminacjach gminnych w kategorii U12 dziewcząt rywalizowało 3 drużyny : SP Bachórzec, SP Dubiecko, SP Nienadowa. Po wielkich emocjach i po bardzo wyrównanym  poziomie najlepszą drużyną okazała się drużyna z naszej szkoły, zdobywając awans do etapu powiatowego.

Wyniki końcowe turnieju:

  1. SP Dubiecko
  2. SP Bachórzec
  3. SP Nienadowa

            W dniu 29.10.2018 roku na obiekcie sportowym „Juvenia” w Przemyślu odbyły się eliminacje powiatowe turnieju piłkarskiego „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU. W kategorii U12 chłopców do rywalizacji zgłosiło się 10 drużyn: Stubno, Medyka, Orły, Huwniki, Babice, Maćkowice, Bircza, Grochowce, Olszany, Dubiecko.

Drużyny zostały rozlosowane do 3 grup, nasza drużyna znalazła się w grupie C gdzie rywalizowaliśmy z drużynami z Birczy, Grochowiec i Olszan. W tej grupie okazaliśmy się najlepsi zdobywając 16 bramek a tracąc 2.

Najlepsze drużyny z grup A, B i C czyli drużyny z Medyki, Orłów i Dubiecka rywalizowały między sobą o miano najlepszej drużyny w eliminacjach powiatowych i wyjazd na finał wojewódzki. W decydujących meczach pokonaliśmy drużynę z Medyki 2;1 oraz drużynę z Orłów 5;1 zdobywając tym samym I miejsce w turnieju i uzyskaliśmy awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę 2019 roku.

     

        W dniu 25.10.2018r. na obiekcie „Orlik” w Nienadowej odbył się turniej piłkarski „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”. Jest to już XIX edycja tego turnieju. W eliminacjach gminnych w kategorii U12 chłopców rywalizowało 4 drużyny : SP Bachórzec, SP Dubiecko, SP Nienadowa, Raptory Dubiecko. Po bardzo wyrównanych meczach I miejsce i awans do eliminacji powiatowych zdobyła nasza  drużyna.

Wyniki końcowe turnieju:

  1. SP Dubiecko
  2. Raptory Dubiecko
  3. SP Nienadowa
  4. SP Bachórzec