NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE rok 2016/2017

W roku szkolnym 2016/2017  w naszej Szkole po raz kolejny była prowadzona akcja zbierania nakrętek pod hasłem NAKRĘĆ SIĘ NA POMAGANIE i przekazywania ich na rzecz podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

         Opiekunami akcji (prowadzonej już od 5 lat) są nauczyciele Anna i Janusz Chruściccy.

Ponadto nasza Szkoła już dwukrotnie włączyła się w akcję organizowaną przez Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci – pomoc w przygotowaniu prezentów dla Podopiecznych  z okazji Dnia Świętego Mikołaja:

  • W dniach 16 – 20 listopada 2015 roku przeprowadzono akcję zbierania datków w szkole. Ostatecznie za kwotę 423.60 zł. zakupiono gry planszowe, puzzle, memory, które zostały dostarczone do Hospicjum w Rzeszowie,
  • W dniach 14 – 18 listopada 2016 roku przeprowadzono akcję zbierania datków. Za kwotę 267.16 zł zakupiono zabawki interaktywne, które zostały dostarczone i przekazane pracownikom Hospicjum w Rzeszowie.

Przeprowadzeniem akcji zbierania datków, zakupu wskazanych przez Hospicjum prezentów oraz ich dostarczeniem do placówki zajmowali się nauczyciele Anna i Janusz Chruściccy.

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-