Zachęcamy do udziału w konkursie 🖌️🎨🐑 https://www.facebook.com/100063534701469/posts/671476188313532/

INFORMACJE O KONKURSIE ŚWIĄTECZNYM
NA NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE JAJKO MUZEUM
HISTORII MIASTA PRZEMYŚLA RYNEK 9
Nawiązując do tradycji, Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Rynek 9 – Oddział Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej, po raz kolejny zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w KONKURSIE ŚWIĄTECZNYM NA NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE JAJKO.
W tym roku chcemy zaktywizować uczniów do wykonania wielkanocnego jajka w do wolnej technice plastycznej. Warto choć na chwilę, wrócić do dawnych zwyczajów i w gronie rodzinnym lub w szkolnej ławce zasiąść do zdobienia jajka a przy okazji wziąć udział w konkursie.
W związku z tym kierujemy do Państwa zaproszenie do udziału w naszym Muzealnym KONKURSIE ŚWIĄTECZNYM NA NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE JAJKO. Jego celem jest nawiązanie do zanikającej tradycji tworzenia własnoręcznie zdobionych jajek świątecznych. Konkursowi towarzyszyć będzie wystawa jajek świątecznych ze zbiorów MNZP oraz wystawa pokonkursowa prac uczestników.
Prace konkursowe przyjmujemy od 14 do 25 marca 2023 r.
Prace konkursowe prosimy dostarczyć na adres
MUZEUM HISTORII MIASTA PRZEMY ŚLA, RYNEK 9, 37-700 Przemyśl.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 29.03.23 r.
Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w dniu 04.04.23 r. o godz. 12.00 w Muzeum Historii Miasta Przemyśla, Rynek 9.
Prace należy wykonać w dowolnej technice na jajku STYROPIANOWYM do podanej wielkości (MAKSYMALNA WYSOKOŚĆ JAJKA TO 15 CM). Zdobienie w dowolnej technice.
Kategorie wiekowe uczestników konkursu: 1. klasy 0 i I 2. klasy II i III 3. klasy IV i V 4. klasy VI, VII, VIII Prace przyjmujemy w zamkniętych i podpisanych woreczkach.
Do każdej pracy należy dołączyć następujące informacje: Imię i nazwisko uczestnika klasę i nazwę szkoły, świetlicy lub domu kultury imię i nazwisko nauczyciela lub opiekuna i jego numer telefonu.
W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody!
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Informacje o konkursie: Oddział Muzeum Rynek: 16 679 30 4
Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-