Zabawa karnawałowa w naszej szkole 9 luty 2019r.

                              9 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się największa i najbardziej wyczekiwana impreza w całym roku szkolnym – bal karnawałowy. W celu uatrakcyjnienia tego wydarzenia uczniowie klas siódmych przygotowali krótkie przedstawienia oparte na motywach znanych bajek. Klasa 7a przedstawiła swoją interpretację ponadczasowego „Jasia i Małgosi”, z kolei 7b rozbawiła widzów skeczem, do którego podstawą był wiersz Juliana Tuwima pod tytułem „Rzepka”. Następnie swój występ zaprezentowała szkolna grupa taneczna, pod przewodnictwem pani Beaty Pudysz.

            Dalszą część zabawy poprowadził DJ. W międzyczasie uczestnicy imprezy byli częstowani przygotowanym przed niezawodną Radę Rodziców poczęstunkiem.

            Impreza zakończyła się o godzinie 20.00, gdy zadowoleni, ale i zmęczeni niemalże pięciogodzinną zabawą, uczniowie powrócili bezpiecznie do domów, uradowani perspektywą rozpoczynających się ferii zimowych.

 

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-