Wycieczka do Rzeszowa kl. Ia

         

         10 grudnia 2019r. uczniowie klas Ia wyjechali na wycieczkę do Rzeszowa. W pierwszej kolejności dotarli do firmy „Romex”– producenta ozdób choinkowych. Tam przedstawiono im proces produkcji oparty na tradycyjnych metodach wytwarzania ozdób choinkowych polegających na wydmuchiwaniu bombek ze szklanej rury. W pomieszczeniu następnym panie zaznajomiły dzieci z różnymi sposobami ozdabiania bombek choinkowych; gdyż są one dekorowane zarówno farbami, jak i brokatami. Każde dziecko otrzymało srebrną bombkę z wypisanym swoim imieniem. Później uczniowie klasy Ia udali się do sali zabaw „ Kolorowy Świat” gdzie dali upust swym emocjom. Zabawa była wspaniała i z pewnością warta powtórzenia.

 

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-