,,Wycieczka do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie”

         22 listopada 5-latki wspólnie z uczniami z klasy I i II brały udział w wycieczce do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie.  Dzieci  mogły z bliska zobaczyć proces formowania szkła.  Następnie otrzymały bombki, które mogły pomalować według własnego pomysłu. Przedszkolaki razem ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami pracowały z wielkim zaangażowaniem, wykonując swoje małe cuda.

         Dzieci odwiedziły także warsztaty obróbki i zdobienia szkła.  Samodzielnie mogły wybrać pamiątkę wykonaną ze szkła w sklepiku. Na koniec zwiedziły  piwnice położone po przeciwnej stronie krośnieńskiego rynku, w których miały także możliwość zwiedzić interaktywne sale, poznać różnorodne właściwości i zastosowania szkła. Wycieczka dostarczyła przedszkolakom niezapomnianych wrażeń, a przygotowana bombka i otrzymane medale będą im przypominać na długo wspaniałe chwile.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności przedszkole-