Wieczornica z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości 1918-2018

       16 listopada 2018 r.w Samorządowym Przedszkolu w Dubiecku o godz 16.00 w grupie „Biedronki” odbyła się Wieczornica z okazji Święta Niepodległości z inicjatywy wychowawczyni mgr Aliny Fudali. Dokładnie sto lat temu w tym dniu, Piłsudski ogłosił światu wolną Polskę. Dzieci z Rodzicami uczcili Niepodległą montażem słowno-muzycznym, pięknie brzmiały pieśni patriotyczne. Wszyscy wspólnie z panią Dyrektor T. Blecharczyk  oraz pełnomocnikiem ds. profilaktyki panem R. Fudali  odśpiewali Polski hymn. Uroczystość przebiegła w serdecznej atmosferze. Tata Szymusia pan S. Kmiotek przybył na uroczystość w umundurowaniu galowym żołnierza artylerii konnej, co było dodatkową, wyjątkową atrakcją. Zaplanowane cele wieczornicy zostały zrealizowane.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności przedszkole-