Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej

       W dniu 8 października 2021r. na obiekcie „Orlik” w Nienadowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej . W zawodach uczestniczyły 4  drużyny: Szkoła Podstawowa w Bachórcu, Szkoła Podstawowa w Dubiecku, Szkoła Podstawowa w Iskani i Szkoła Podstawowa w Nienadowej. Nasza drużyna występowała w składzie: Czapor Kamil, Kopacki Karol, Szymon Laska, Wcisło Dawid, Kamiński Kacper, Kamiński Patryk, Pinkowicz Dawid, Makuszak Michał, Świrk Adam, Tereszczak Bartosz, Błahut Szymon, Lewicki Łukasz. Nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni zwyciężając we wszystkich swoich meczach.   

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.                                                                    

Wyniki poszczególnych meczów:     

SP Nienadowa   – SP Dubiecko  0:3

SP Iskań – SP Bachórzec              1:3

SP Dubiecko – SP Bachórzec      8:0

SP Nienadowa – SP Iskań            5:1

SP Iskań – SP Dubiecko                0:5

SP Bachórzec – SP Nienadowa    4:1

 

Kolejność zajętych miejsc:

1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Dubiecku

2 miejsce – Szkoła Podstawowa w Bachórcu

3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Nienadowej

4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Iskani

 

         Tytuł „Króla Strzelców” w  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej  przypadł naszemu zawodnikowi Karolowi Kopackiemu, a najlepszym „Bramkarzem” turnieju został również zawodnik z naszej drużyny Bartosz Tereszczak.

        

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-