Święto Patrona ZSP w Dubiecku.

Święto Patrona Szkoły, którym jest wybitny poeta, pisarz Ignacy Krasicki, to dzień szczególny dla całej społeczności uczniowskiej. Jest to znakomita okazja do przypomnienia wybranych informacji o miejscowości rodzinnej wielkiego Poety, o nim samym i jego twórczości oraz do zaprezentowania różnorodnych talentów i umiejętności uczniów naszej szkoły.
Wszyscy zgromadzeni na uroczystości wraz z młodymi artystami przenieśli się w czasy, gdy alejkami parkowymi spacerował przyszły Poeta, gdy opuszczał na zawsze gniazdo rodzinne, do którego tak bardzo tęsknił i do którego tak chętnie wracał. Uwieńczeniem uroczystości był piękny taniec Polonez zaprezentowany przez uczniów klasy 4a oraz 4b.  https://fb.watch/jiFFFdCDhb/

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-