Strajk w szkole

Informacja dla rodziców

       Dyrektor Szkoły informuje, że od dnia 8 kwietnia 2019r.( tj. poniedziałek) do odwołania w Publicznej Szkole Podstawowej im. I.Krasickiego w Dubiecku odbędzie się strajk nauczycieli  i pracowników szkoły (kuchnia, obsługa, świetlica).  W związku z tym nie jestem w stanie zapewnić bezpieczeństwa 329 uczniom naszej szkoły  w czasie  zajęć  dydaktyczno – wychowawczo-opiekuńczych.       

 Zwracam się z ogromną prośbą, abyście Państwo w miarę możliwości zostawili dzieci w domu.

Informacja zwrotna dla Dyrektora Szkoły:

 Czy dziecko 8,9 …. kwietnia 2019r. przyjdzie do szkoły      TAK      NIE      (właściwe podkreśl)

W przypadku braku informacji zwrotnej uważam, że dziecko zostaje w domu.

Proszę o zwrot informacji do czwartku 4 kwietnia 2019r.

Z poważaniem

Dyrektor szkoły

 

 

Plik do pobrania:  Informacja dla rodziców- strajk 

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-