Sprawozdanie z VIII Gminnego Przeglądu Recytatorskiego.

   8 czerwca  2017r. w Samorządowym Przedszkolu w Dubiecku już po raz ósmy odbył się Gminny Przedszkolny Przegląd Recytatorski przy współudziale Gminnej Komisji do spraw Profilaktyki w Dubiecku w ramach Ogólnopolskiej Kampanii ,,Postaw na Rodzinę”.

     Do przeglądu przystąpiło ośmioro przedszkolaków z całej Gminy Dubiecko. Uczestnicy przybyli z nauczycielami przygotowującymi ich do przeglądu oraz najbliższymi osobami z rodziny. Grupę starszaków z Samorządowego Przedszkola w Dubiecku reprezentowała: Gabriela Nyrka, natomiast  grupę ,,Dzwoneczków” Karol Janowski, Publiczną Szkołę Podstawową w Bachórcu reprezentowały Julia Pietraszak i Kinga Bukowińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dubiecku Maja Mazur i Damian Bielec, Publiczną Szkołę Podstawową nr2 w Nienadowej Olivier Matyjasak i Aleksandra Pacławska.

      Dzieci z pasją recytowały wiersze, zachwycały swoim wdziękiem i niepowtarzalna interpretacją utworu. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Komisja konkursowa w skład której weszła Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pani Katarzyna Sochacka, pełnomocnik do spraw profilaktyki w Dubiecku Pan Roman Fudali oraz nauczycielka Pani Monika Dudziak postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom tytuł laureata VIII Edycji Gminnego Przedszkolnego Przeglądu Recytatorskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe, pamiątkowe dyplomy, zabawne wiatraczki oraz kalendarze. Dodatkowo na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

     Podczas trwania przeglądu przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne wzbogacając całe przedsięwzięcie.

     Po ogłoszeniu wyników po raz pierwszy w historii przedszkola został wręczony Dyplom Talent Roku 2016/2017 wraz z pamiątkową  nagrodą, która otrzymała Gabriela Nyrka- laureatka tegorocznego kwietniowego konkursu, ,Szukamy talentów” w Szkole Muzycznej w Dynowie, natomiast Rodzice Gabrysi przyjęli dyplom gratulacyjny. Pomysłodawcą wyróżnienia była mgr Alina Fudali, koordynator Ogólnopolskiej Kampanii w Przedszkolu ,,Postaw na Rodzinę”

A.F.

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności przedszkole-