Śniadanie Daje Moc

         W tym roku szkolnym po raz kolejny klasy I – III brały udział w akcji „Śniadanie Daje Moc”, która ma na celu propagowanie zdrowego odżywiania się. Podczas realizacji scenariuszy było dużo zabawy i radości. Uczniom bardzo podobała się zabawa w odgadywanie kim są. Dzieci bardzo poważnie podeszły do wykonania dekoracji owocowo – warzywnej, która zdobi korytarz w kierunku stołówki i cieszy oko całej społeczności szkolnej. Każdy pracował z ogromnym zaangażowaniem. 8 listopada 2018 r. odbył się Dzień Śniadania Daje Moc, na który każdy przyniósł coś dobrego  i zarazem zdrowego. Powstały pyszne kanapeczki, szaszłyki i owocowe sałatki. Uczniowie wspólnie z nauczycielami zjedli pożywne, zdrowe śniadanie.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-