Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt!!!

Kolejny turniej siatkówki z udziałem naszych dziewczyn.
W dniu 10 marca 2023 roku w Kańczudze odbyły się rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach rywalizowały drużyny reprezentujące powiaty: jarosławski, przeworski, lubaczowski, przemyski, przemyski grodzki. Zawody stały na wysokim poziomie, do ostatniego meczu ważyły się losy zwycięstwa. Po bardzo emocjonujących meczach nasza drużyna zajęła IV miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Piwoda
2. SP Cewków
3. SP 15 Przemyśl
4. SP Dubiecko
5. SP Kańczuga
Drużyna SP Dubiecko wystąpiła w składzie: Antosiak Lena, Burchała Emilia, Głowacz Oliwia, Karpińska Zuzanna, Młodowiec Nikola, Sowa Julia, Sura Dorota, Szymańska Oliwia, Żurawska Emilia.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-