Projekt matematyczny „Matematyka w grze”

    W naszej szkole od września realizowany jest projekt matematyczny Matematyka w grze powstały z inicjatywy Stowarzyszenia Dobry Start-Dobra Przyszłość, współfinansowany przez fundację mBank w ramach programu mPotęga. Mamy za sobą I etap projektu, w którym uczniowie klas IV-VI „szukali” Matematyki w sporcie tworząc wspólnie z rodzicami plakaty o tejże właśnie tematyce. Etap ten zakończył się konkursem na najbardziej kreatywny plakat oceniany  w dwóch kategoriach: kategoria I-klasy IV-e, kategoria II-klasy V-e i klasa VI. Komisja w składzie p. Joanna Pyra, Wioletta Nowak, Małgorzata Sochacka i p. Piotr Blecharczyk i Rafał Chruścicki wyłonili zwycięzców w tych kategoriach. Ponadto uczniowie klas IV-VIII, w drodze głosowania, przyznali Nagrody Publiczności – wyróżnione zostały prace z najwyższą liczbą głosów w każdej klasie. Każda klasa otrzymała pakiet materiałów biurowych oraz przyborów matematycznych, a zwycięzcy nagrody niespodzianki. Wszystkim uczestnikom projektu oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego eksperymentowania z matematyką podejmując aktywne działania w kolejnych jego etapach. Życzymy dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji .

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-