Powiatowy „Mikołajkowy” turniej w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2007 i młodsi

        

      W dniu 04.12.2018 roku w hali sportowej w Birczy odbył się Powiatowy „Mikołajkowy” turniej  w halowej piłce nożnej chłopców rocznika 2007 i młodsi. W zawodach wystartowało 7 drużyn z : Babic, Kaszyc, Hermanowic, Krasiczyna, Leszczawy, Birczy i Dubiecka. Po bardzo emocjonujących meczach i zwycięstwach nad drużynami z Leszczawy i Birczy dotarliśmy do finału turnieju gdzie zagraliśmy z drużyną z Hermanowic. Po bardzo ładnym meczu w wykonaniu obydwu drużyn musieliśmy uznać wyższość drużyny z Hermanowic, która pokonała nas 1:0. Nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał nasz zawodnik Wiktor Sochacki, a statuetka dla najlepszego bramkarza turnieju trafiła również  do zawodnika  z naszej drużyny dla Bartosza Tereszczaka.

Galeria: