Pomoc dla mieszkańców Ukrainy

Od 1 marca 2022r.  Stowarzyszenie Dobry Start- Dobra Przyszłość działające przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dubiecku włącza się w pomoc dla mieszkańców Ukrainy.

Zbieramy:

1. produkty spożywcze z długim terminem przydatności (ryż, kasze, makarony, sosy w słoikach itp.), konserwy, kawa, herbata, cukier, mleko dla dzieci, soczki i musy owocowe (w tubkach), ciastka, batony energetyczne.
2. artykuły higieniczne (szampony, pasty do zębów i szczoteczki, mydło, papier toaletowy, balsamy do ciała dla niemowląt, pieluchy, mokre chusteczki).
3. Koce zwykłe, koce termiczne, bielizna termoaktywna, śpiwory, materace, karimaty, ręczniki 4. Leki przeciwbólowe dla dorosłych ( tabletki, maści), sól fizjologiczna, bandaże, leki na przeziębienie, syropy przeciwgorączkowe i przeciwkaszlowe, witaminy dla dzieci.
Produkty można przynosić do szkoły – budynek- przedszkole i kl. 1-3 oraz budynek główny. Wszystkie przekazane przez uczniów i ich rodziców dary w ramach pomocy przekażemy potrzebującym. Okażmy ❤️.

 

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności przedszkole-