O szkole

W grudniu nasza szkoła dołączyła do Akcji „Ekoszkoły” czyli zbiórce niepotrzebnych (zużytych) telefonów komórkowych.

Od 4 lat szkoła współpracuje z Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci – całoroczna Akcja Zbierania Nakrętek „Nakręć Się Na Pomaganie”.

W tym roku włączyliśmy się w akcję mającą pomóc w przygotowaniu paczek z okazji „Dnia Świętego Mikołaja” dla podopiecznych i ich rodzeństwa. W dniach 16-20 listopada 2015r. przeprowadzono akcję zbierania datków w szkole –zebrano kwotę 364,23 zł.

Ostatecznie za kwotę 423,60 zł zakupiono gry planszowe edukacyjne, puzzle, memory, które zostały przekazane pracownikom Hospicjum w Rzeszowie. Organizatorami przeprowadzonej akcji byli nauczyciele: Anna i Janusz Chruściccy.

Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w akcji „Sprzątanie świata”. W tym roku szkolnym w jesieni uporządkowaliśmy parki, cmentarz, okolice szkoły i kościoła. Zlikwidowaliśmy 2 dzikie wysypiska śmieci. Po posegregowaniu odpadów zebraliśmy: 70 kg szkła, 25 kg plastiku, 15 kg papieru, 50 kg metalu oraz 30 kg odpadów nie nadających się do przetworzenia.

Pozostałe wpisy w kategorii: Bez kategorii-