Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Serce w plecaku”.

       W listopadzie 2021 roku w Zespole Szkół im. Aleksandra Fredry w Nienadowej odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej „Serce w plecaku” pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej. Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica z klasy VIIIa Patrycja Hus zajęła pierwsze miejsce w kategorii muzycznej za utwór „Szara piechota” oraz drugie miejsce za recytację utworu Kazimierza Wiehlera pt. „Moja dziwna ziemia”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2021 roku. Po części oficjalnej laureaci spotkali się przy herbacie i ciasteczku z p. Dyrektor Elżbietą Głodowską oraz organizatorami konkursu. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a w szczególności Patrycji.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-