Międzyświetlicowa Olimpiada Sportowa

          W dniu 22 listopada dzieci ze Świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej im. I.Krasickiego w Dubiecku brały udział w XIX Międzyświetlicowej Olimpiadzie Sportowej pod hasłem: ” Sport łączy wszystkich ludzi”. Olimpiada odbyła się w Przemyślu w Szkole Podstawowej Nr 11. Świetlicę reprezentowali uczniowie z klasy IIa i III; Gabriela Nyrka -IIa, Igor Tereszczak-IIa, Izabela Sroka-III, Adam Daraż-III oraz opiekun Pani mgr Ewa Skubisz. Uczniowie godnie reprezentowali nasz Szkołę w 10 konkurencjach. Ich wyniki stały na zadowalającej pozycji. Dzieci zgodnie współpracowały i świetnie się bawiły. Uczniowie otrzymali wyróżnienie oraz nagrodę – piłkę nożną, dyplomy, podziękowania jak również słodkie upominki.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-