Międzynarodowy turniej w Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Dynowie

Międzynarodowy turniej w Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Dynowie

Turniej zorganizowany został w dniu 9 października b.r. w „małej hali” Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej w Dynowie przez klub tenisa stołowego TG „Sokół” Dynów.

Pomimo wiadomych aktualnych utrudnień ten nasz tradycyjny turniej cieszył się jak zwykle dużym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nim udział 36 zawodniczek i zawodników reprezentujących 12 polskich miejscowości z 10 gmin – położonych w pięciu powiatach (rzeszowski – ziemski i grodzki, przemyski, brzozowski, sanocki):  Bachórz, (Gmina Dynów), Hyżne (Gmina Hyżne), Tyczyn, Hermanowa (Gmina Tyczyn), Wesoła, Wara (Gmina Nozdrzec), Dynów (Gmina Miejska), Blizne (Gmina Jasienica Rosielna) Domaradz (Gmina Domaradz), Dubiecko (Gmina Dubiecko), Rzeszów, Sanok. Ponadto w turnieju uczestniczył nowo pozyskany na sezon 2021/22 zawodnik TG „Sokół” Dynów, pochodzący z Ukrainy (Stary Sambor) – Maksym Shulepov, dlatego ten turniej uzyskał dodatkową rangę „międzynarodowego”!

Turniej zorganizowano w siedmiu kategoriach:

1) Kamil Czapor (Dubiecko)- Kamil był najlepszy w kategorii szkół podstawowych

2) Jakub Dąbrowski (Wesoła)

3) Jakub Bryś (Wesoła)