MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU MATEMATYCZNEGO (NIE)ZWYKŁA MATEMATYKA

Konkurs dla klas IV-VIII w trzech kategoriach:
1.Drzewo talentów-każdy uczestnik tej części konkursu wiesza na Drzewie, umieszczonym na parterze szkoły, dekorację w kształcie koła z rysunkiem i nazwą swojej największej pasji-czwartek/piątek. Każda praca to 1 punkt dla klasy. Jedna osoba może oddać jedną pracę.
Pracę proszę podpisać – imię i nazwisko ucznia, klasa ☺.
2.Zadania ukryte w kropkach-każda klasa otrzyma zestaw 10 zadań – łamigłówek do rozwiązania. Rozwiązania umieszczacie pod treścią zadania. Zadania te będą ukryte w danej sali lekcyjnej przyporządkowanej danej klasie- należy je odnaleźć, rozwiązać i oddać do sekretariatu szkoły-piątek. Oceniane będą tylko zadania z pełnymi rozwiązaniami. Pamiętajcie i podpisaniu koszulki z zadaniami ☺.
3.Zakropkowani-miejcie ze sobą w piątek coś w kropki, może to być część garderoby lub inna rzecz w tym stylu. Każda „posiadacz” kropek zgarnia jeden punkt dla klasy.
Zwycięży klasa, która uzyska najwięcej punktów we wszystkich kategoriach-w sumie.
Pamiętajcie, że liczy się każdy punkt.
Dla najbardziej kreatywnej klasy czeka nagroda niespodzianka ☺.
Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-