Konkurs Bożonarodzeniowy pt. „Najpiękniejsza, rodzinna ozdoba choinkowa”

        Grudzień to magiczny miesiąc, w którym ozdoby świąteczne odgrywają ważną rolę, dlatego w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs. Jego tematem była: „Najpiękniejsza, rodzinna ozdoba choinkowa”. Wszystkie prace były piękne i wyjątkowe. Wymagały czasu, zaangażowania oraz pomysłowości ze strony dzieci i rodziców. W dniu 17.08.2018r. jury po burzliwych obradach wyłoniło  trzy miejsca oraz  wyróżnienia.

I miejsce – Wiktoria Martowicz

II miejsce – Aleksandra Tereszczak

III miejsce – Michał Senderski

Maja Roman – wyróżnienie                                         

Marcelina Osiak – wyróżnienie

Wiktoria Bielańska – wyróżnienie                                      

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.