Impreza czytelnicza „Magiczny świat bajek”

         22 listopada 2022 r. odbyła się impreza czytelnicza „Magiczny świat bajek”, którą zorganizowały wspólnie Gminna biblioteka Publiczna w Dubiecku i biblioteka szkolna. Była to jedna z inicjatyw podjętych w celu realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 do którego przystąpiła nasza szkoła. Impreza odbywała się w bibliotece publicznej, stąd na początku dzieci poznały ogólne zasady funkcjonowania tej biblioteki. Następnie dzieci wysłuchały jednej z baśni norweskich, wzięły udział w mini konkursie, rozwiązywały zagadki. Poznały także zbiory bajek i baśni dostępnych w bibliotece publicznej. Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, dzieci otrzymały drobne upominki ufundowane przez bibliotekę publiczną.

 

 

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-