Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym – gry drużynowe dziewcząt i chłopców.

Udział naszych uczniów w Finale Wojewódzkim w tenisie stołowym.
W dniu 9 marca 2023 roku w hali MOSiR w Nowej Sarzynie odbył się bardzo ciekawy turniej – Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym – gry drużynowe dziewcząt i chłopców. Po eliminacjach powiatowych i rejonowych prawo startu w finale uzyskało po 12 drużyn. Wiele spotkań stało na wysokim poziomie i było bardzo zaciętych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Antosiak Lena i Sura Dorota zajmując VII miejsce w turnieju. W kategorii chłopców drużyna SP Dubiecko występowała w składzie: Czapor Kamil i Brożyna Jakub ostatecznie uplasowali się na IX miejscu.
Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-