Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie.

      W dniu 10.12.2021r. Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie – gry drużynowe rozegrano   w hali Szkoły Podstawowej w Straszęcinie. Półfinały kwalifikujące go do rozgrywek finałowych przeprowadzono w Straszęcinie, Czaszynie, Rzeszowie i Zarzeczu. Z każdego półfinału awans uzyskało po 3 najlepsze zespoły zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii dziewcząt ( Majda Oliwia i Michalska Oliwia) a w kategorii chłopców (Makuszak Michał, Waśko Adrian, Dudek Adam i Warchoł Kacper)  Mogliśmy obserwować wiele ciekawych spotkań, a młodzi zawodnicy pokazali już duże umiejętności. Coraz więcej nowych ośrodków przebija się do strefy medalowej. Widać znakomitą pracę nowych pasjonatów tej dyscypliny.

Po 7-godzinnym maratonie kolejność drużyn w finale była następująca:

DZIEWCZĘTA

  1. SP Gogołów
  2. SP Straszęcin
  3. SP Medyka
  4. SP Przedmieście Dubieckie

5-8. SP Dubiecko

5-8. SP Nr 4 Rzeszów

5-8. SP Łukowe

5-8. SP Strachocina

9-12. SP Korzeniów

9-12. SP Gwoźnica Górna

9-12. SP Nr 1 Jodłowa

9-12. SP Nr 1 Sanok

 

CHŁOPCY

  1. SP Straszęcin
  2. SP Medyka
  3. SP Nr 13 Mielec
  4. SP Łukowe

5-8. SP Dubiecko

5-8. SP Nr 4 Rzeszów

5-8. SP Czaszyn

5-8. SP Nr 1 Zagórz

9-12. SP Gogołów

9-12. SP Nr 1 Jodłowa

9-12. SP Żupawa

9-12. SP Wietlin

 

 

 

 

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-