Final Konkursu Biblijnego „Uczestniczę we wspólnocie kościoła”,

Szymon Zawadzki finalista Konkursu Biblijnego!

25 kwietnia 2024 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu odbył się finał Konkursu Biblijnego „Uczestniczę we wspólnocie kościoła”, który organizowany jest corocznie przez WNK Kurii Metropolitarnej w Przemyślu  pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Na etapie szkolnym w zmaganiach brało udział 4,5 tys. uczniów z całej archidiecezji. Do etapu dekanalnego zakwalifikowało się 750 uczniów do finału przystąpiło 122. Wśród nich znalazł się uczeń klasy 7b Szymon Zawadzki, który został FINALISTA, zdobywając 43 pkt na 50 możliwych do uzyskania. Serdecznie gratulujemy mu  zaangażowania, ogromu pracy i wytrwałości, zaś s. Samueli dziękujemy za nieustanne wsparcie i opiekę. 

 

 

 

Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-