Dzień z Dziewczyną w trampkach -warsztaty z młodzieżą klas 7 i 8.

       Dzień z Dziewczyną w trampkach https://www.facebook.com/dziewczynawtrampkachh💪. Ważny, inny od wszystkich „… dzień robienia porządku ze swoimi myślami. Tym, co Cię ogranicza, rani i zatrzymuje w miejscu!
Tym, co powoduje, że zamiast spełniać swoje marzenia – patrzysz, jak robią to inni!
🧡 Gdy już pozbędziesz się tych BZDUR ze swojej głowy – napełnij ją pragnieniami, pozytywnymi doświadczeniami z ostatnich dni, osiągnięciami 🏆…” Z takim przesłaniem p. Małgosia spędziła dzisiejsze warsztaty z młodzieżą klas 7 i 8. Pozytywny obraz samego siebie, szacunek dla drugiej osoby, radzenie sobie z presją i emocjami, to wyzwania, z którymi musimy się zmagać codziennie. Odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Dziękujemy 🧡

 

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-