Dzień Edukacji Narodowej 2019r.

      15 października uczniowie klas ósmych uroczystym apelem uczcili Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników obsługi oraz uczniów. Na to wydarzenie zaproszono szacownych gości – emerytowanych nauczycieli oraz  pracowników naszej szkoły.

Ponieważ jest to radosne święto, przedstawiono w humorystyczny sposób sceny z życia szkoły w inscenizacji pt. „Co ja tutaj robię?”. Nie obyło się też bez życzeń i piosenek dedykowanych wszystkim pracownikom oświaty.

Następnie przemówiła pani dyrektor Halina Klepacka, która dziękując swoim współpracownikom za zaangażowanie oraz sukcesy uczniów, życzyła wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Głos zabrała także przewodnicząca Rady Rodziców pani Bogusława Żurawska, która w ciepłych i miłych słowach wyraziła wdzięczność za codzienny trud nauczycieli  i troskę o dobro wychowanków. Na koniec pani Lucyna Brożyna, w imieniu emerytowanych nauczycieli, w życzliwych słowach zwróciła uwagę na wartość pracy nauczycieli i ich ogromny wkład w kształtowanie przyszłych pokoleń.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności szkoła-