BICIE REKORDU W PIERWSZEJ POMOCY

            16 października 2019r. obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji, co roku Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizuje Bicie Rekordu  w Pierwszej Pomocy. Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W tym roku klasy 3a i 3b wraz z wychowawcami Paniami Wiolettą Nowak i Aliną Michalską oraz pielęgniarką szkolną Panią Agatą Pacuszka przyłączyły się do wspólnego Bicia Rekordu. Wydarzenie poprzedzone było zajęciami, na których uczniowie uczyli się zasad udzielania pierwszej pomocy.

Bicie Rekordu w Pierwszej Pomocy odbyło się w naszej szkole zgodnie z zasadami 16.10.2019 roku od godziny 12.00 do 12.30.

Galeria z wydarzenia:


Pozostałe wpisy w kategorii: Aktualności przedszkole-